DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Co potřebujeme

1) Nadále dojíždět na hipoterapii - týdenní intenzivní hipoterapie stojí 5 500 Kč !

2) Ke zdravotnímu kočárku stoleček od firmy Ottbock - stojí 4 200 Kč - nejvíce bychom ho využili v lázních na ergoterapii a u jídla.  DÍÍKY DOBRÝM LIDEM JIŽ ZAKOUPENO Z MÍŠOVA ŮČTU !!!

3) Golfový kočárek TFK Buggster S AIER - 10 000 Kč - potřebujeme ho hlavně na dojíždění k lékařům a na rehabilitace,protože zdravotní kočárek se těžko skládá a zabere moc místa...!         Zakoupen podobný -použitý- ale ve skvělém stavu !!!

4) Cyklovozík Kozlík nebo podobný X-Rover - je to vozík za kolo a dá se použít i jako trojkolka , pohodlný do terénu! Přibližná cena 40 000 Kč !

5) Video-chůvička Luvion Grand Elite 2 - cena 6 000 Kč - protože je potřeba mít Míšu neustále pod  dohledem (epileptické záchvaty) !

6) Až bude mít Míša po operaci hlavy (granulom v oční orbitě) a bude vpořádku - tak by jsme s ním chtěli absolvovat speciální rehabilitaci THERASUIT- SAREMA v Liberci !! Tyto rehabilitace bohužel nehradí zdr.pojištění - jsou dost drahé a musí se opakovat !! Míša už je objednán ... DÍKY HC STADIONU VRCHLABÍ který garantuje zaplacení této rehabilitace !

7) Protože je Míša často nemocný - potřebujem koupit do ložnice čističku vzduchu Ionic Care-Triton X6. za 3600 Kč = DÍKY DOBRÝM LIDEM KOUPENO z Míšova ůčtu !!!

8) Protože Míša už váží 14,5 Kg a měří 95 cm - potřebuje maminka speciální Ergo nosítko dělané na míru !!

Momentálně šetříme každou korunu na auto - máme zažádáno o příspěvek,ale nevíme kolik dostaneme !!
Chtěli bychom Dacii Dokker protože má posuvné dveře - Míša bude čím dál větší a posuvné dveře umožní lepší manipulaci s ním ... a dozadu se vejde zdravotní kočárek (později vozík) bez skládání !!! 

27.12.2016 - Míšovi už přišel na ůčet příspěvek na auto 190 000 Kč - nová Dacia Dokker nás bude stát  277 000 Kč = s odřenýma ušima a vybrakovanýma ůsporama to dáme dohromady !!