DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Novinky

Náš malý Míša je opravdu sluníčko - rád se směje (hlavně s bráškou),rád se mazlí a rád si hraje se vším co bliká a vydává zvuky! Kam potřebuje - tam se doplazí...má úžasnou sílu v rukách !

Já mám už velké vnučky a tak se jezdím pomazlit s Míšou a i když je postižený - pokaždé mě úžasně nabije - když se ke mě přitulí !!! Když pozoruji Věrku s Míšou a jiné maminky s postiženými dětmi,tak si uvědomuji,že zdraví je opravdu nejdůležitější,že to není fráze...! Maminky těhto dětí potřebují všechnu svou psychickou,ale i fyzickou sílu,aby se zvládly starat o své děti 24hodin denně !!!

Prosím neberte tenhle web ani další webové stránky postižených dětí jako nějaké žebrání,ale uvědomte si, že každá zdravotní pomůcka(nechápu proč jsou tak drahé),jim ulehčí život !!!       "Adoptivní" teta Lenka

 

30.1.2016 - vytvoření webových stránek.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18.3.- 20.3.2016: Nádherný víkend s hipoterapií a canisterapií (Cabalinus) na Farmě Ptýrov u Mnichova Hradiště ! Míša byl veselí a spokojený - koně miluje a ježdění mu prospívá !!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

31.3.2016 - Maminka Věrka udělala řidičák...napoprvé...je dobrá !!! Gratuluji !!

----------------------------------------------------------------------------------------------------

14.5.2016 - Byl Míša s rodinou a dalšími postiženými dětmi na krásném výletě v Jelení Goře - užil si teplou vodu v kouzelných termálních lázních a procházku v parku! Výlet zorganizovala Podkrkonošská společnost tělesně a zdravotně postižených Semily - tímto jim moc děkujeme !

------------------------------------------------------------------------------------------------------

15.5.2016 - Jsme oslavili Míšovi 3.narozeniny - celá rodina přišla gratulovat - moc mu to slušelo a nové hračky si hned zamiloval !

------------------------------------------------------------------------------------------------------

25.6. - 1.7.2016: Jezdil Míša s maminkou a bráškou opět na hipoterapii do Strážného - koníčky miluje a hodně mu to pomáhá jako rehabilitace , už na nich jen neleží ale krásně sedí,směje se a pozoruje koně i okolí ! Začal opět dělat paci-paci a pá-pá! Děkujeme za zaplacení hipoterapie nadaci Agrofert!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

19.7. - 16.8.2016: Jánské Lázně dětská léčebna Vesna: lázeňsko-rehabilitační pobyt (hrazeno ZPŠ)   Míšovi lázně prospívají měl tam fizioterapii,ergoterapii,výřivku,bazén,snoezelen,logopedii a masáže! Zlepšil se v držení a spevnění trupu!

------------------------------------------------------------------------------------------------------

20.8. - 26.8.2016: Další hipoterapie ve Strážném - opět velká spokojennost !! Hrazeno ze zbylých peněz z pohádkového parku květen 2015 + příspěvek od mateřského centra Kopretina !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

9.9.2016 - Začal Míša jezdit na 4 hodiny 3-4x týdně do dětského centra Srdíčko v Jilemnici ! Má tam svoji školkovou učitelku a s fyzioterapeutkou rehabilituje Vojtovou metodou,výřivky,masáže a cvičení na míči ! Do školky dochází paní s pejskem na Canisterapii,se školkou byl i na hipoterapii a pravidelně choděj do bazénu a solné jeskyně ! Důležité je,že tam má Míša zdravotní dohled a je spokojený !!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

6.10. - 9.10.2016: Podzimní hipoterapie Ptýrov - v nádherném areálu se nám opět líbilo - ubytování je sice dražší,ale i tak se to pro Míšu vyplatí !! Hipoterapie byla sponzorována přes Caballinus - děkujeme !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

8.12.2016 - měl mít Míša ve F.N.Hradec Králové magnetickou rezonanci a operaci benigního granulomu v levé oční orbitě ... pro nemoc přesunuto na 2.3.2017 !!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

V posledních 4 týdnech prodělal Míša 4 menší epileptické záchvaty - vždy při rýmě - na štěstí už maminka Věrka rozpozná příznaky záchvatu - včas podá potřebná analgetika a nemusí volat sanitku !! Na takovou četnost epileptických záchvatů jsme u Míši nebyli zvyklí a doufáme,že se to zase zmírní !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Všem návštěvníkům našich wwstránek přejeme krásné vánoční svátky a hlavně hodně zdraví do nového roku 2017 !! Lenka a Věrka s Míšou,Matýskem a Tomášem !!heartkisssmiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------